Адвокаційний напрямок команди Карітасу Запоріжжя

Адвокаційний напрямок команди Карітасу Запоріжжя  продовжує свою активну діяльність:

✅ 18 листопада відбулось засідання «АСОЦІАЦІЇ ШЕЛТЕРІВ ЗАПОРІЖЖЯ» на території благодійного фонду Карітасу Запоріжжя.
Розглянули такі питання:
1. Інформація про подання документів до вступу в асоціацію.
2. Питання про реєстрацію асоціації.
3. Виконання ПРОТОКОЛ № 3 загальних зборів ГС «АСОЦІАЦІЯ ШЕЛТЕРІВЗАПОРІЖЖЯ»
4. Узгодження підписання меморандуму між асоціацією та містом.
5. Узгодження листа асоціації про співпрацю з Обладміністрацією.
6. Розгляд пропозицій по співпраці з представниками  ООН в Україні.
7. Інформація по співпраці з містом з питання виділення приміщень під шелтери.
8. Організація висвітлення в соц. мережах  асоціації.
а) назва асоціації;
б) логотип;
в) історія створення асоціації;
г) вимоги до кандидатів для вступу в асоціацію;
д) список членів асоціації;
е) контакти.
9. Створення чату асоціації.

✅ 19 листопада відбулась зустріч НГО Запоріжжя – учасників круглого столу по локалізації з представником УВКБ ООН Лідією Кузьменко. У неформальній зустрічі з представником ООН були обговоренні проєкти, які зараз актуальні в нашому регіоні, питання захисту України міжнародними гуманітарними інституціями та обмін корисними контактами для співпраці. Зв’язок налагоджен, маємо надію на результат від партнерства.

Лобіст Карітасу Запоріжжя Володимир Швець  супроводжував зустрічі, а також надавав професійні поради.

Якщо Вам потрібна консультація лобіста зі створення об’єднань отримувачів соціальних послуг від адвокаційної платформи Карітасу Запоріжжя, заповніть форму зворотного зв’язку за посиланням https://forms.gle/Tg8oXHpCDoGRR7RJ6 посилання активне на нашій сторінці у Фейсбуці.

Заходи відбулися в рамках проєкту «Адвокація сталих соціальних послуг».