Розважили дітей переселенців захопливим квестом

Пріоритетним напрямком діяльності проєкту “Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022” є робота з дітками вимушених переселенців. Родини ВПО розміщуються у місцях компактного проживання, створених на базі запорізьких шкіл, гуртожитків та інтернатів. Наш дитячий центр відвідує малечу в їх тимчасових домівках, щоб подарувати радісні емоції та весело провести час з дітлахами.

На базі Запорізького обласного спортивного ліцею наша анімаційна команда об’єднала діток різного віку у захопливому квесті. Завдання на спритність, логіку, інтуїцію, логіку та швидкість — все це створило чудову атмосферу суперництва між командами та подарувало учасникам багато щирих посмішок і прекрасний настрій.

За традицією, обидві команди стали Переможцями, відгадавши таке бажане кодове слово “Перемога!”.
Опікуємося дітьми — творимо майбутнє України!

#Карітас_Запоріжжя
#Caritas_Ukraine