Image

Проєкт “Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні”

Цей проект спрямований на забезпечення населення, яке постраждало від війни, найнеобхіднішими товарами та грошовими грантами для вразливих верств населення. Цільовими групами проекту є жінки і чоловіки, дівчата і хлопці, які були переміщені, а також мешканці місцевих громад.

Проектом передбачена робота кризового центру для звернень із проблемами, що не  покривають базові потреби. Можна отримати наступні послуги:

  • кризовий консультант екстрено реагує на звернення, допомагає стабілізувати психо-емоційний стан, інформує про доступні способи для задоволення запиту;
  • юрист – надає юридичну консультацію з будь-яких питань, що стосуються сімейних, спадкових відносин, цивільного права, банківських справ, соціального забезпечення, судових спорів та питання виїзду за кордон.
  • кейс-менеджер аналізує вашу ситуацію, ґрунтовно береться за вирішення її, допомагає залучати усі необхідні ресурси на шляху вирішення проблеми.

Також проєктом передбачені покриття базових потреб бенефіціарів за наступними пунктами:

  • продуктові набори
  • гігієнічні набори (спеціалізовані гігієнічні набори)
  • грошові перекази

Для дітей передбачена робота «Простору, дружнього до дітей» догляд під педагогічним наглядом надається у спеціально обладнаному центрі. Доки дорослі отримують консультації соціальних працівників та, за бажанням, можуть отримати доступ до психологічної чи юридичної допомоги, у цей час діти можуть безпечно та цікаво провести своє дозвілля.

Проєкт «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» реалізовується за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich

Звертатися за наступними контаками:

Кризовий центр –                +380673502122

«Простір, дружній до дітей» – телеграм-канал t.me/pddcaritaszp