Зміцнення соціальної згуртованості

0 Comments

«Зміцнення соціальної згуртованості» – саме таку назву має проект, мета якого полягає в посиленні інтеграції, відновленні спроможності та можливостей самодопомоги постраждалих внаслідок конфлікту на Сході України.

Проект почався у травні 2018 року та має тривалість три роки. У межах проекту планується надання допомоги верствам населення, що потребують негайної або довгострокової стабілізації стану (у тому числі матеріального):

• внутрішньо переміщенні особи (ВПО) з Донбасу та Криму, які в даний час живуть на території реалізації проекту;
• колишні учасники бойових дій та їхні члени сім’ї;
• вразливі члени місцевих громад, громад у буферній зоні (15 км від контактної лінії).

Одним із напрямків проекту є відновлення засобів до існування. Для цього в місті Запоріжжя створено два Центри працевлаштування та бізнесу, діяльність яких буде спрямовано на:
• сприяння у працевлаштуванні;
• сприяння в розвитку самозайнятості та підприємництва.
У Центрах можна отримати такі послуги та можливості:
• консультації щодо працевлаштування;
• участь у заходах з підвищення навичок із працевлаштування (тренінги, семінари, майстер-класи);
• участь у заходах для самозайнятих та підприємців (тренінги, семінари, майстер-класи);
• регулярні зустрічі з роботодавцями, успішними підприємцями, представниками державних установ;
• навчання в бізнес-школі;
• участь у зустрічах з певними фахівцями для розвитку контактів та співпраці;
• участь у вебінарах.

Допомогу можна отримати також через веб-портал http://careerfornewlife.com, який є потужним ресурсом для пошуку роботи, навчання, розвитку самозайнятості або підприємництва.

Якщо ви потребуєте допомоги в працевлаштуванні або зацікавлені в розвитку самозайнятості чи підприємництва, реєструйтеся за посиланням:

Або звертайтеся до співробітників проекту безпосередньо в Центрах:

• Працевлаштування
+38 066 381 32 83 (Оксана)
• Самозайнятість та підприємництво
+38 050 324 17 73 (Валентин).

Ще одним з напрямків роботи проекту є інтеграція осіб та груп, які постраждали від конфлікту, та посилення готовності до миробудування, який містить в собі:

• надання психосоціальної підтримки (індивідуальні та групові психологічні консультації);
• тривалий соціальний супровід;
• психосоціальна підтримка цільових груп (індивідуальна та групова форми роботи: арт- терапевтичні заходи);
• проведення відкритих заходів, спрямованих на примирення та миробудування (тренінги, діалоги, кіноклуби, виставки творчих робіт, вистави “Форум театр”);
• проведення тренінгів з ненасильницького спілкування та медіації (тренінгів з підвищення стійкості до стресу, вирішення конфліктів, тощо.)

Команда наших фахівців за участю волонтерів протягом трьох років будуть допомагати особам і групам ефективно взаємодіяти та вирішувати проблеми, пов’язані з конфліктом, що впливатиме на зниження рівня напруженості та пом’якшення наслідків конфлікту у відносинах між людьми та групами.

Усі послуги надаються безкоштовно!

Проект реалізується Карітас Запоріжжя за фінансової підтримки міжнародних організацій Renovabis, CRS.

Працевлаштування Карітас