![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2023/07/344736678_566245245648868_4948026909942726113_n.jpg)
27 квітня представники Карітасу Запоріжжя були запрошені на круглий стіл з представниками ООН з питань протидії та запобіганню домашнього насильства або ҐЗН та жінок з груп ризику.
На заході були презентовані спільні проєкти, та спільна робота з моменту відкриття Вона Хаб.
Одним з найважливіших спільних соціальних проєктів є створення соціальної перукарні. Яку на постійній основі відвідують бенефіціари послуги “догляду вдома”. Ми вдячні за дієву співпрацю, і бажання допомагати тим хто потребує.
Categories:
Новини