![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5226781775836068917.jpg)
Карітас Запоріжжя продовжує опікуватися місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. У рамках проекту “Реагуваня на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022” ми закупили та доставили до трьох запорізьких шелтерів побутову техніку.
Школа “Оберіг” тепер має, новий холодильник та пральну машину. У гуртожиток ЗНУ №6 доправили пральну машину, мікрохвильову піч, холодильник та 20 чайників. А пункт проживання ВПО під егідою ГО “Захист жінок України” отримав за своїм запитом мікрохвильовку.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5226781775836068913-300x225.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5226781775836068918-300x225.jpg)
Тепер перебування у місцях компактного проживання стане більш комфортним.
Tags:
Categories:
Новини