![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/08/изображение_viber_2022-08-30_13-01-19-737.jpg)
Карітас Запоріжжя та METRO UA вже більше трьох років плідно співпрацюють щоб допомагати тим, хто у потребі.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/08/изображение_viber_2022-08-30_13-00-58-843-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/08/изображение_viber_2022-08-30_13-01-00-601-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/08/изображение_viber_2022-08-30_13-01-19-757-225x300.jpg)
Цього разу до фонду компанія передала такі потрібні для немовлят- переселенців памперси і дитяче харчування. Також отримали від Метро Запорожье чай, аби дорослі мали, чим зігрітися під час осінньо-зимових холодів. Зовсім скоро ці товари передамо тим, хто через війну в Україні нагально їх потребує.
Щиро дякуємо METRO Cash & Carry за благодійний вантаж. Об’єднуємо зусилля і прямуємо до Перемоги!
Tags:
Categories:
Новини