![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-07_12-45-59-129.jpg)
Андрій, Людмила та їх син Кирило – «зірки» волонтерського штабу Карітасу Запоріжжя. Родина виїхала із окупованого Бердянська до Запоріжжя 8 квітня. І вже після перших облаштувань на новому місці, батьки з сином розпочали самовіддану волонтерську діяльність. Людмила допомагає увесь свій час, Андрій майстерно поєднує волонтерство з роботою, а Кирило встигає ще й займатися у секції карате, де асистує тренерові під час спортивних тренувань.
Вже два місяці сім‘я відгукується на усі наші запити. Андрій та Людмила говорять, що у свою справу вкладають душу: “Ми навіть продуктові набори фасуємо з любов’ю, адже знаємо, що результат роботи буде корисним для таких же переселенців, як і ми”.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-07_12-45-57-667-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-07_12-45-58-332-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-07_12-45-58-608-225x300.jpg)
Щиро вдячні за Вашу працю, без неї наша діяльність була б неможливою!
Якщо ви хочете доєднатися до лав наших волонтерів, то залиште коментар під цим дописом або напишіть нам приватне повідомлення.
Tags:
Categories:
Новини