![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5249088105099674139_y.jpg)
Нещодавно ми розповідали вам історію Валентини, яка шукає свого сина.
Вона є підопічною послуги “догляд вдома”, Карітас Запоріжжя підтримує жінку у її складній ситуації. Син разом із цивільною дружиною з 2016 року жив у Маріуполі. Жінка працювала перукаркою, а син будівельником. У пошуках сина Валентина пише запити до державних установ, звертається по допомогу до волонтерів.
Зараз,на жаль, позитивних результатів немає, але не втрачаємо надію, що син повернеться додому.
Дякуємо за інформаційну допомогу @suspilne.zaporizhzhya.
Categories:
Новини