![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-11_13-15-41-727.jpg)
Наші бенефіціари-переселенці вимушено покинули рідні домівки через нальоти, обстріли або рятуючись від окупації. З собою брали лише найнеобхідніше: зазвичай, це документи і гроші. Тож тепер, облаштовуючись на новому місці, у переміщених осіб виникає потреба у засобах особистої гігієни і побутовій хімії.
Забезпечити усім необхідним родини ВПО нам допомагають компаніі P&G та АТБ-Маркет. Завдяки нашим партнерам і благодійникам Карітас Запоріжжя на регулярній основні забезпечує побутовою хімією, гігієнічними засобами та памперсами людей, які через наслідки війни в Україні гостро потребують цих речей.
Дякуємо P&G та АТБ-Маркет! Разом продовжуємо творити добрі справи!
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-11_13-15-44-078-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-11_13-15-41-514-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-11_13-15-42-732-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-11_13-15-43-345-300x225.jpg)
Tags:
Categories:
Новини