![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_0255-scaled.jpg)
Забезпечення продуктами харчування тих, хто найбільше цього потребує — основна місія світової організації World Food Programme. Мільйони людей в Україні наразі страждають від наслідків війни, тому опіка та підтримка WFP особливо актуальна та вкрай необхідна.
Щиро вдячні за консерви та продуктові набори у складі цукру, солі, рису, сочевиці і нуту, які були передані Карітас Запоріжжя від WFP. У свою чергу, ми доставили їх до місць компактного поселення ВПО у Запоріжжі, Кушугумі, Балабіно та до Широківської місцевої громади.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_0249-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/3415b7e0-7001-451a-a553-532a295fcb2e-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_0252-225x300.jpg)
Наші бенефіціари вдячні за отримані продукти та увагу світової спільноти до цивільних громадян України, які вимушено покинули власні домівки через бойові дії та окупацію.
Весь світ з Україною, тому ми об’єднані та сильні!
Tags:
Categories:
Новини