![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_4179-scaled.jpg)
На цьому тижні відбулися заходи від Центру по роботі з дітьми і молоддю:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Перший захід на якому були присутні батьки та діти проводили психолог Леся Макарова та соціальний педагог Наталя Волошко. Учасники дивились мультиплікаційний фільм, обговорювали його і аналізували. В завершені кожен присутній отримав подарунок.
Другий захід соціальної майстерні виготовлення чарівної прикраси для себе, або для своїх близьких. Прикраса “Солоха” дуже стильна і личить кожній дівчинці. На класі були присутні хлопці і дівчата, хлопці робили прикрасу для мами, дівчата для себе. Всій малечі було дуже цікаво, всі в гарному настрої пішли додому.
Якщо у Вас є бажання, щоб Ваша дитина відвідувала нашу соціальну майстерню, звертайтесь за номером телефону 050 344 90 09.
Заходи відбувались в рамках проєкту “Адвокація сталих соціальних послуг”.
Tags: ##Адвокація_сталих_соціальних_послуг #Caritas_Ukraine #Caritaszp #Карітас_Запоріжжя #Карітаc_України
Categories:
Новини