![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/08/295923702_2242484335918993_149419307580462005_n.jpg)
Сьогодні до “Простору, дружнього до дітей” завітала команда Комунальний заклад “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Козацький ліцей” Запорізької обласної ради , які провели пізнавальний захід “Там, де добре”. На учасників чекали конкурси та майстер-класи у кількох локаціях, переміщуватися між якими команди мали змогу паралельно:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Насичена програма нікого не лишила байдужим – естафета підняла командний дух та дозволила збадьоритися зранку, загадки внесли інтелектуальну складову у захід, а власноруч створені поробки викликали не лише посмішки, а й гордість на обличчях дітей.
Малюнки на асфальті вже давно стали одним із улюблених занять наших відвідувачів, а ми не перестаємо милуватися їхньою творчістю та кількості елементів у жовто-блакитних кольорах. Чудова нація підростає – розумні, спортивні, творчі дітлахи. А наша задача – всіляко підтримувати їх у цьому та надати можливості для розвитку.
Більше фото за посиланнями:
Розклад та подробиці у телеграм-каналі Простору – https://t.me/pddcaritaszp
Нагадуємо, що робота «Простору, дружнього до дитини» організовано в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich
Tags: ##Карітаc_України ##Карітас_Запоріжжя #Caritas4Kids #CaritasAustria #Nachbar_in_Not #NiN #КарітасДітям
Categories:
Новини