Image

“Карітас Запоріжжя” вже рік залучає волонтерів до пошиття масок для людей СЖО

11-го березня виповниться рівно рік карантину, за умовами якого ми всі живемо. Ситуація складна, хвороба невідома. Усім нам було дуже скрутно. І морально, і фізично. Але тепер давайте хоч на хвилинку спробуємо уявити, як цей рік провели люди, які і до запровадження каранту опинилися у складних життєвих обставинах. Правильно, ще важче ніж ті, хто має дах над головою та печеню на вечерю.

З початком карантину фахівці «Карітас Запоріжжя» власноруч почали шити захисні маски та передавати їх на благодійність, зокрема у місця спалаху інфекції. Та все ж потреба у засобах індивідуального захисту ставала ще більша. Благодійний фонд почав залучати людей до пошиття масок на волонтерських засадах. Усі необхідні матеріали закуповував «Карітас Запоріжжя».

Щомісяця благодійна акція набирала обертів. До «Карітасу» зверталося все більше і більше людей, які мають активну громадську позицію та величезне бажання допомогти та будим корисним. Згодом почали долучатися громадські організації та навіть навчальні заклади.
Сьогодні участь у акції із пошиття захисних масок для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах беруть волонтери та громадські організації зі всієї Запорізької області, зокрема м. Токмак, Мелітополь, Приморськ.

Усі маски, які шиють волонтери, фахівці БО «БФ «Карітас Запоріжжя» передають людям, які опинилися у складних життєвих обставинах та людям вразливих категорій населення (лікарні, дитячі будинки, будинки для літніх людей тощо).

Ми щиро вдячні усім, хто долучився, долучається чи планує долучитися до добрих справ! Ви робите цей світ кращим.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *