Image

«Карітас Запоріжжя» оголошує конкурс мікрогрантів для громад

З метою підтримки громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні  задля нарощення їхнього потенціалу у сфері подолання труднощів та самозахисту, подолання наслідків конфлікту та покращення якості життя людей в громаді Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» оголошує конкурс мікрогрантів. Дедлайн подачі заявки – 19 травня 2019 р.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини у рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

До участі у проекті запрошуються громадські організації, громади та ініціативні групи м. Запоріжжя та Запорізької області, а також мешканці Маріїнського та Ясинуватського районів Донецької області.

Максимальна сума одного гранту – 20 400 грн.

Власний внесок грантоотримувача має становити щонайменше 10% від суми проекту. Відсотковий розподіл частин фінансування встановлюється в індивідуальному порядку, виходячи зі змісту та складових грантової заявки та визначається рішенням конкурсної Комісії. Розмір першої виплати становить не менше 50% від загальної суми гранту.

Учасники можуть подавати необмежену кількість пропозицій на конкурс мікрогрантів. Один учасник конкурсу може отримати лише один мікрогрант.

Пріоритет надаватиметься проектам, реалізація яких буде направлена на:

  • активізацію громадян щодо розв’язання актуальних проблем та втілення соціально-значущих ініціатив в громаді;
  • розвиток волонтерського руху;
  • підвищення ролі інститутів громадянського суспільства;
  • покращення інфраструктури населених пунктів;
  • пропагування здорового способу життя;
  • сприяння просвіті населення.

До участі у конкурсі не допускаються проектні пропозиції, які прямо чи опосередковано пропагують насильство, війну, расову, національну, іншу ворожнечу, прямо чи опосередковано дискримінують за будь-якою ознакою, створюють умови, що можуть вплинути на конкурентні умови на ринку товарів і послуг в регіоні.

Кінцевий термін прийому заявок – 19 травня 2019 року.

Дата початку реалізації проектів – 1 червня 2019 року.

Максимальна тривалість проекту – 6 місяців. Всі проекти мають бути реалізовані до 1 грудня 2019 року.

Заявки надсилати в електронному вигляді. Скачати заявку – тут.

Також звертаємо Вашу увагу, що окрім електронної заявки необхідно, підписану паперову версію.

Паперову підписану копію заявки можна скачати тут та надіслати рекомендованим листом за адресою:

69095 м. Запоріжжя, вул. Семафорна, 8, БО «БФ «Карітас Запоріжжя», або принести до офісу за адресою:    м. Запоріжжя, вул. Семафорна, 8, кабінет №15 (Центр розвитку громад).

_  _  _  _  _

Контакти:

У разі додаткових запитань пишіть нам на Facebook: https://www.facebook.com/caritas.zp/ або на електронну скриньку: ninakokoev@gmail.com

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *