![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC_0142-scaled.jpg)
Під час війни благодійний фонд Карітас Запоріжжя завдяки благодійникам максимально піклується про найменших громадян нашої країни, які потребують неменшої уваги ніж дорослі.
Щоб Карітас Запоріжжя мав і надалі можливість день у день підтримувати українських дітей якісним та корисним продуктом, МХП відправив до Запоріжжя 2100 баночок дитячого харчування «КОКО» (190 г) виробництва Наша Ряба, в рамках передачі на благодійність першої партії свого нового продукту до міст України.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC_0474-300x200.jpg)
Дитяче харчування передбачено для дітей віком від 6 до 18 місяців.
Натуральні та смачні супи-пюре з курочкою та овочами «КОКО», що отримали родини переселенців, прийшлися до смаку малечі.
Tags:
Categories:
Новини