![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_5373252603149928106_y.jpg)
На тому тижні за підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine провели масштабну координаційну зустріч з представниками гуманітарних кластерів, міжнародних та місцевих громадських організацій та благодійних фондів. На цій зустрічі обговорили нагальне питання, яке турбувало більшість наших партнерів: створення єдиних баз даних, які б давали можливість надавати інформацію про гуманітарні місії до населених пунктів у зоні активних бойових дій, а також до територій, які незабаром будуть деокуповані. До заходу приєдналось близько 100 учасників.
Представник благодійного фонду Карітасу Запоріжжя презентував програму бази даних. Система допомагає уникнути дублікації надання гуманітарної допомоги в громадах. Програмний продукт впорядковує процес та буде корисним для старост та голів громад.