![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2023/06/338889072_606810451042399_6541646832119938861_n.jpg)
Маленькі бенефіціари @caritas.zp та їх батьки відвідали програму Запорізького Державного цирку “VIVAT”. ЦЕ начебто маленька подорож до країни мрій для дітей, а для батьків подорож у дитинство.
Артисти цирку здивували своєю програмою, все відбулось на одному подиху. Гімнасти цирку літали під самим куполом, акробати вражали своїми елементами, сальто і стрибками, тварини хизували своїми вміннями.
Ми дуже вдячні керівництву цирку за позитивні емоції, за посмішки дітей, за можливість під час вистави відволіктися від реальності сьогоднішнього дня.
Categories:
Новини