![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-05_09-01-32-038.jpg)
Розширюємо географію нашої допомоги!
У рамках проекту «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок війни в Україні 2022» долучаємось до підтримки місцевих громад. Так, Благодійний Фонд “Карітас Запоріжжя” передав Територіальному центру Покровської міської ради продукти і непродовольчі товари для формування гуманітарних наборів.
Для ВПО, які проживають у Покрові, наша команда привезла картоплю, рапсову олію, порошок та дезинфікуючі засоби.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-05_10-15-14-702-240x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-05_10-15-15-011-240x300.jpg)
Віримо в Україну! Допомагаємо щодня!
Tags:
Categories:
Новини