![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5195452549212261110_y.jpg)
Відбулась презентація настільної гри «Волонтерська ВзаємоДІЯ» для осередків Карітас України, яку розробив фасилітатор по роботі з громадами Юрій Вдовцов.
В Україні 42 осередків Карітасу, де на постійній основі залучають волонтерів для покращення соціальних послуг. Дана гра допомагає згуртувати та об`єднати волонтерів, допомагає виявити соціальні ініціативи та розв’язує проблем під час реалізації акції.
Настільна гра реалізується проєктом «Адвокація сталих соціальних послуг» благодійного фонду Карітас Запоріжжя за підтримки проєкту
“Добрі сусіди — одна країна”, який впроваджується ВБО “Інститут місцевого розвитку”.
Categories:
Новини