![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-24_11-25-13-666.jpg)
Завітали із дружнім візитом та необхідними речами до пункту проживання внутрішньо переміщених осіб, яким опікується Громадська організація «Захист жінок України». Зараз у цьому прихистку перебувають 22 переселенці.
Привезли до шелтеру 30 наборів постільної білизни, пральний порошок, олію, запас питної води та смаколики для малечі.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-24_11-25-17-713-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-24_11-25-22-670-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-24_11-25-32-787-225x300.jpg)
Крім того, поспілкувалися з кураторками громадської організації, дізналися про їх потреби та плануємо допомагати на регулярній основі водою, продуктами і побутовою технікою.
В єдності наша сила!
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/283764445_2816821598621290_8849312598182225676_n-174x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-24_11-25-36-055-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-24_11-25-40-493-225x300.jpg)
Tags:
Categories:
Новини