![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5199895022865070594.jpg)
Наша особлива увага та максимум зусиль присвячені тим районам, що найбільше потерпають від війни. Саме такою є Гуляйпільська міська територіальна громада, допомогу якій надаємо на регулярній основі.
За підтримки організації захисту дітей католицької церкви в Німеччині Die Sternsinger нам вдалося придбати та доставити потужний 30-ти кіловатний дизельний генератор Dalgakiran dj33BD. Він дозволить забезпечувати об’єкти критичної інфраструктури електрикою, а гуляйпільців — водою, навіть у випадку відсутності електропостачання.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5199895022865070593-300x225.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5199895022865070595-300x225.jpg)
Дякуємо Kindermissionswerk ,Die Sternsinger‘ та усім нашим благодійникам, які допомагають полегшити для українців життя у цих непростих умовах.
Рухаємось до Перемоги!
Tags:
Categories:
Новини