![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2018/12/20429688_847819615385479_8332890069906306894_n.png)
Метою проекту є сприяння покращенню стійкості та самодопомоги серед людей та громад, які постраждали внаслідок конфлікту.
Реалізація проекту відбувається за такими напрямками:
– кризовий центр (прийом і перша оцінка потреб та загальної ситуації бенефіціара, інформування та перенаправлення щодо послуг в громаді, кризове консультування, кейс-менеджмент, грантова програма «Гроші за роботу», психосоціальна підтримка)
– ресурсний центр (платформа для взаємодії, заходи для місцевих зацікавлених сторін)
– центр розвитку громад (простір для зустрічей груп самодопомоги, заходи для залучення волонтерів, розвиток місцевих ініціатив на благо громад в буферній зоні, міні-гранти для підтримки локальних ініціатив).
Tags: