Image

У Запорізькій області триває регіональний етап Національного конкурсу “Благодійн Україна -2020”

У Запорізькій області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. В Запоріжжі, незмінним регіональним партнером асоціації вже вкотре виступає Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя».

Асоціація благодійників України та Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Запорізької області номінуватися або номінувати своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна». У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Асоціація спільно з регіональним партнером прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та окремо у Запорізькій області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на церемонії «Благодійне Запоріжжя- 2020» у Запоріжжі та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2020» у Києві. Нагородження (онлайн чи офлайн) пройдуть навесні 2021 року.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020»: konkurs.blago@gmail.com до 1 березня 2021 року. Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.

Цього року Оргкомітет Конкурсу визначив 25 конкурсних номінацій, за якими буде проводитись відбір. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проект:

Основні колективні номінації:
?Благодійність великого бізнесу.
?Благодійність середнього та малого бізнесу.
?Корпоративна благодійність.
?Колективне волонтерство.
?Всеукраїнська благодійність.
?Регіональна благодійність.
?Місцева благодійність.
?Благодійність в охороні здоров’я.
?Благодійність в освіті та науці.
?Благодійність в культурі та мистецтві.
?Благодійність в соціальній сфері.
?Благодійність в захисті України.
?Благодійність неурядового сектору.
?«Добро починається з тебе».
?«Молодіжні благодійні ініціативи»
?Благодійна акція року.
?«Платформа добра».
?«Інновації в благодійності»

Індивідуальні номінації:
▫️Благодійник року.
▪️Волонтер року
▫️Менеджер року у сфері доброчинності

Спеціальні номінації:
❣️Народний благодійник.
❣️Медіа і благодійність
❣️Допомога з-за кордону.

Перед тим як обрати номінацію, ознайомтеся із Положенням “Про Національний конкурс «Благодійна Україна», або окремо з витягом з Положення «Конкурсні номінації», де описана кожна із номінацій.
За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11; e-mail: konkurs.blago@gmail.com, сайт: http://blagoukraine.org/
Регіональний партнер конкурсу в Запорізькій області Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя». Контакти: тел. (098)778-95-28, e-mail: yuriyvdovtsov@gmail.com

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *