![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/02/51081687_1199090630258374_5243334764022202368_n.jpg)
Приємно та с користю проводять час учасники проекту “Центр підтримки сім`ї” Карітас Запоріжжя!
У нас Ви можете завітати родиною до “Кіноклубу”, долучитися до різноманітних майстер-класів у “Клубі мам”, а батьки разом зі своїми синами та доньками можуть зробити вироби власними руками у “Майстерні господаря”.
А якщо Ви активні та творчі і бажаєте поділитися своїми секретами та навичками з іншими, побути у приємній компанії і знайти нових друзів – тоді Вам до нас!!!
⏰ Ми чекаємо на Вас з вівторка по суботу за адресою: Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
☎ Контактні телефони:
асистенти родини: 050-405-98-14,
кейс-менеджери: 050-405-98-15,
психологи: 050-405-98-16
Проект «Центр Підтримки Сім’ї» спів-фінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Tags: