![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/мал-3.jpg)
Разом із гуманітарними вантажами від наших милосердних благодійників, Карітас Запоріжжя отримує й особливі послання: дитячі малюнки, саморобні листівки, крафтові ляльки… Ці речі пронизані щирими побажаннями миру в Україні. Діти із різних куточків Європи надсилають своє тепло, любов та підтримку. У ці складні для нашої держави часи, ми особливо цінуємо увагу!
Впевнені, що побажання здійсняться і вже незабаром все буде Україна!
А поки, надихнувшись дитячими посланнями, Карітас Запоріжжя продовжує невтомно працювати, щоб допомогти тим, хто у потребі!
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/мал-1-300x225.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/мал-2-300x225.jpg)
Tags:
Categories:
Новини