Психолог Карітасу розповів про протидію впливу

0 Comments

У четвер, 24 січня, відбулася зустріч щотижневого психологічного клубу при співпраці Центру підтримки сім’ї Карітас Запоріжжя та Центр національних культур ЗОУНБ.

Цього разу учасники розглянули тему:
“Протидія психологічному впливу”.

Зустрічі клубу проходять щочетверга у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці на п’ятому поверсі.

Вхід вільний!

Ведучий клубу – психолог проекту “Центр підтримки сім’ї” Дмитро Ломоносов.
Також ви можете отримати на безоплатній основі психологічну консультацію або довгострокову психотерапію в «Центрі підтримки сім’ї».

Звертатися за телефоном: 050 405 98 16.

Проект «Центр Підтримки Сім’ї» спів-фінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

#ЦПС
#Карітас_Запоріжжя