“Центр підтримки сім`ї” продовжує свою роботу!

0 Comments

Приємно та с користю проводять час учасники проекту “Центр підтримки сім`ї” Карітас Запоріжжя!

У нас Ви можете завітати родиною до “Кіноклубу”, долучитися до різноманітних майстер-класів у “Клубі мам”, а батьки разом зі своїми синами та доньками можуть зробити вироби власними руками у “Майстерні господаря”.

А якщо Ви активні та творчі і бажаєте поділитися своїми секретами та навичками з іншими, побути у приємній компанії і знайти нових друзів – тоді Вам до нас!!!

Ми чекаємо на Вас з вівторка по суботу за адресою: Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.

Контактні телефони:
асистенти родини: 050-405-98-14,
кейс-менеджери: 050-405-98-15,
психологи: 050-405-98-16

Проект «Центр Підтримки Сім’ї» спів-фінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

#ЦПС
#Карітас_Запоріжжя