Image

300 родин ВПО із Приморської ТГ отримали допомогу від Карітас Запоріжжя

Українці — нація об’єднаних та згуртованих людей. Навіть далеко від дому ми продовжуємо піклуватися один про одного та підтримувати “своїх”.

Одним із чудових прикладів єдності є ВПО, що переселилися у Запоріжжя із окупованої території Приморської ТГ. Усі вони із різних міст та сіл, однак створили свою громаду, щоб спілкуватися, підтримувати та допомагати. Дехто проживає у нашому місті ще з початку війни, однак багато родин евакуювалися зовсім нещодавно. Серед переселенців зустріли як молодь, так і літніх людей, багато сімей із немовлятами і багатодітні родини. Вони намагаються якнайскоріше соціалізуватися у новому просторі, знайти житло та роботу, однак попри це потребують підтримки.


Команда проекту “Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні” здійснила два виїзди, щоб передати приморцям продуктові і гігієнічні набори, а також набори солодощів для діток. Загалом, більше 300 сімей отримали від Карітас Запоріжжя гуманітарну допомогу.

А ми продовжуємо нашу роботу, щоб усі ті, хто постраждав від війни та вимушено покинув рідний дім, мали все, чого потребують та відчували, що серця українців б’ються сьогодні в одному ритмі.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *