![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5206625687589468639.jpg)
Діяльність Карітас Запоріжжя наразі націлена на людей, які найбільше відчули наслідки війни та вимушено покинули свої домівки. В особливому фокусі — невеликі громади, що стали надійним прихистком для тисяч внутрішньо переміщених осіб, а тому потребують підтримки та нашої допомоги.
Команда проєкту “Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022” доставила до м. Покров Дніпропетровської області 500 продуктових наборів. Переселенці отримали місячний запас їжі: тушонка, паштет, консерви, олія, гречана та ячнєва крупи, рис, спагетті, вівсяні пластівці борошно, цукор, згущене молоко, чай, печиво, кисіль.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5206307263009110785-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5206625687589468576-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5206625687589468735-225x300.jpg)
Переконані, що такий набір продуктів стане основою для смачного та коричного раціону наших бенефіціарів, адже разом із кожним набором ми даруємо часточку любові, розуміння та добра.
Допомагаємо із відкритим серцем та віримо в Україну!
Tags:
Categories:
Новини