Image

7-річний маленький благодійник із Запоріжжя: хлопчик збирав гроші на коштовну іграшку, але від щирого серця віддав їх на подарунки дітям «сірої» зони до Дня Святого Миколая

0 Comments

Дарувати дітям подарунки на Миколая – це чудова традиція, що сповнена чарівним духом, дитячим щастям та вчить нас всіх безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось і тих, хто цього потребує. І прикладом тому – наша історія.

Запорізький першокласник Ярополк Гузенко збирав гроші собі на коштовну іграшку «Blade», але коли дізнався від мами про акцію #Діти_дітям, яку проводив Карітас Запоріжжя до Дня Святого Миколая, твердо вирішив допомогти – віддати на подарунки всі накопичені гроші, які він збирав більше року.

– Мені стало дуже шкода дітей, які перебувають у зоні війни, – розповів причини свого вчинку Ярополк. – Я хочу, щоб в них теж було свято.

Оголошення про благодійну акцію «Діти дітям», яку проводив Карітас Запоріжжя до Дня Святого Миколая, побачила його мама у Фейсбуці. Вона й розповіла сину, як об`єднуються діти Запорізької та Донецької областей, та обмінюються святковими подарунками.

Конструктори «Лего», фломастери та олівці отримали від Ярополка діти-сироти та діти з малозабезпечених родин села Орлівка. В свою чергу і діти 6 класу Орлівської школи також приготували у відповідь приємний подаруночок для запорізького друга.

Мама Ярополка Олена радіє вчинку свого юного благодійника, та обіцяє не залишити сина без подарунка мрії!

Святий Миколай вчить дарувати радість іншим людям, і щиро даруючи її іншим, наповнювати своє серце радістю і любов’ю.

#історії_Карітас #любов #підтримка Caritas Ukraine

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *