Image

Аніматор Тетяна у “Просторі, дружньому до дітей”

Простір, дружній до дітей – місце, де на дітей чекають розваги і освітні заходи. Робити це весело і цікаво – обов’язки аніматора Тетяни, яка навіть при зміні розкладу може вигадати чим зайняти відвідувачів – буде то гра у настільні ігри чи організація конкурсів. А ще навколо неї, як навколо “сонечка” завжди гуртується багато дітей. Разом із нею вони опанували різні техніки малювання, знаряддям може стати будь-що і будь-який предмет у її руках:
– за допомогою пальчиків та долоньок;
– абстрактне малювання повітряними кульками
– за допомогою трафаретів або стаканчиків
– із використанням фарб та осіннього листя
Протягом жовтня Простір переключився на онлайн-формат – так, Тетяна представила дітям заняття з тренування пам’яті, творчі та кулінарні майстер-класи. Відчувається, що у її доробку є ще багато нереалізованих ідей, які вже найближчим часом у дитячих руках перетворяться у щось цікаве та оригінальне.
«Мені подобається спілкуватись з дітьми. Їхнє сприйняття світу зовсім інакше, ніж у дорослих. Це неабияк розраджує. А ще подобається віддавати, подобається відчувати, що хтось потребує твоєї уваги, твого часу, твого схвалення. Напевно, це одна зі складових людського щастя».
Нагадуємо, що роботу «Простору, дружнього до дитини» організовано в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich
Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *