![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-1.jpg)
Дорогі друзі, партнери та волонтери!
До офісу БФ Карітас Запоріжжя щодня звертаються і отримують необхідну допомогу все більше людей з числа внутрішньо-переміщених осіб, людей з інвалідністю, людей похилого віку та інших соціально незахищених верств населення.
Завдяки вашим благодійним внескам та допомозі, що надходить з різних куточків країни та світу, ми маємо можливість безперебійно забезпечувати необхідними гуманітарними наборами кожного, хто у пошуках безпечного місця прибуває до Запоріжжя та хто сьогодні опинився у тяжких умовах життя.
Дякуємо за ваші щирі та чуйні серця! Дякуємо що ви з нами
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-300x240.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-300x240.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/4-300x240.jpg)
Categories:
Новини