![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/312336362_2322258131274946_2890881828587561931_n.jpg)
У рамках проєкту #NIN за підтримки @caritasoesterreich та @caritasukraine отримали дитячий гігієнічний набір та підгузки.
Зареєструватися на них можуть вагітні та годуючі матері (з дітьми до 2 років) за номером телефону +380672523614 (дзвінки приймаються у будні дні з 10:00 до 16:00).
Маємо можливість допомогти вимушено переміщеним особам, які разом із маленькими дітьми були змушені втікати від війни та знайти прихисток у Запоріжжі.
Також необхідно відповідати наступним критеріям:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Програма «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» реалізовується за підтримки Caritas Österreich та Nachbar in Not
Tags:
Categories:
Новини