![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/279165207_2159891757511585_3718023369931219815_n.jpg)
Дуже важливо у цей день підтримати громадян нашої країни, які вимушені були покинути свої домівки та найвеличніше свято зустрічають у Запоріжжі, подарувавши їм відчуття родинного тепла.
Напередодні Великодня благодійний фонд Карітас Запоріжжя та ТДВ «Бердянський хлібокомбінат» об’єдналися, щоб створити атмосферу свята та добра для мешканців місць компактного поселення, щоб кожен з них відчув себе в колі великої української родини.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/279171438_2159891600844934_3825234418629149601_n-300x200.jpg)
1200 духмяних пасок, що спечені з любов’ю колективом ТДВ «Бердянський хлібокомбінат», протягом дня були доставлені працівниками благодійного фонду до місць перебування переселенців.
Разом з великодніми пасками були доставлені продукти харчування, які стануть доречним доповненням до святкового столу.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)