Image

Mr.Proper® турбується про безпеку українських школярів

Procter & Gamble спільно із Карітас України передають 110 школам у 10 регіонах України річний запас засобів для прибирання Mr. Proper®. Ця ініціатива допоможе українським школам відповідати високим санітарним нормам та забезпечити належну безпеку школярів. 

Згідно з санітарними нормами усі приміщення та обладнання закладів освіти підлягають щоденному вологому прибиранню, тож річний запас миючих засобів від благодійників стане у пригоді освітянам. 

«Так сталося, що через брак фінансування деякі українські школи не можуть дозволити собі якісні та дієві засоби для прибирання. Тож щодня школярі цих шкіл наражаються на небезпеку через брудну підлогу та інші поверхні. А в умовах пандемії на COVID-19 – ризики збільшуються», – зазначив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України. 

«Питання чистоти та гігієни є сьогодні актуальними, як ніколи. Наша компанія передає закладам освіти річний запас засобів для прибирання, щоб наші школярі навчались у чистих та безпечних приміщеннях»,- підкреслила Наталя Нікітіна, керівник з корпоративних комунікацій Procter & Gamble Україна.

Впродовж найближчих тижнів БФ «Карітас Запоріжжя» в рамках цієї ініціати доставить цю продукцію до визначених шкіл Запорізької та Донецької областей, які мають найбільшу потребу.

Categories: Новини

1 thought on “Mr.Proper® турбується про безпеку українських школярів”

  1. Скажіть, будь ласка, як розподіляється ця допомога, що є критерієм для вибору шкіл?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *