Команда проекту «Надання житла для уразливих родин в Україні» у етері телеканалу МТМ

Карітас Запоріжжя запустив проєкт з відновлення житла людей, яке постраждало від ворожих обстрілів. Команда проекту «Надання житла для уразливих родин в Україні» відвідують квартири запоріжців, які постраждали від ракетних обстрілів.
Інженери та соціальні працівники проводяться оцінку ушкоджень та збирають усю інформацію про руйнування, щоб надати містянам грошову гранти
Локальний координатор програми Андрій Торін та соціальний працівник Євгеном Михайловський відвідали програму «Акцент» на телеканалі МТМ.
Пропонуємо детальніше ознайомитися із програмою та тим, хто самі і як може отримати грошову допомогу у сюжеті.
Дякуємо Телеканал МТМ Запоріжжя за запрошення на програму та інформаційну підтримку.