![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/276023276_2135738619926899_1159544219594550174_n.jpg)
Червоноградська міська рада на чолі з міським головою п.Андрієм Залівським доклала максимум зусиль щоб благодійний фонд Карітас Запоріжжя мав можливість продовжувати надавати допомогу людям, які постраждали від війни, відправивши цими днями вантаж допомоги.
Завдячуючи старанням водія-волонтера Антона Тіщенко та співпраці з People in Need Ukraine необхідний вантаж не тільки оперативно дістався з Червонограду до Запоріжжя, а буде доставлений до найбільш потребуючих верств населення.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/276045148_2135738623260232_6165594440931137446_n-e1648408535157-300x222.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/276168320_2135738599926901_8702369434444580946_n-300x225.jpg)
Також, дякуємо п.Антону за миттєву допомогу з доставкою важливих медикаментів у лікарню.
Tags:
Categories:
Новини