Image

Реєстрація на одноразову грошову допомогу від проєкту NIN

Карітас Запоріжжя в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» оголошує реєстрацію на одноразову грошову допомогу для внутрішньо переміщених осіб на забезпечення базових потреб у кризовій ситуації
ВАЖЛИВО!
✔Допомогу можуть отримати особи, які мають статус ВПО (підтверджено довідкою після 24.02.2022 року) та чий дохід на 1 особу не перевищує 5400 грн. на місяць
✔ Якщо ви отримували одноразову фінансову допомогу в розмірі 6660,00 від інших благодійних організацій, можете звернутися за допомогою через три місяці, з моменту виплати.
✔ Якщо ви отримали 2220,00 від інших благодійних організацій, то звернутися до нас ви можете, через один місяць, після останньої третьої виплати.
✔ Якщо ви отримали продуктовий або гігієнічний набір від Карітас Запоріжжя на 2 місяці, то на грошову допомогу ви можете звернутися через 2 місяці з момента отримання.
Також ОБО’ЯЗКОВОЮ умовою для реєстрації є приналежність до наступних категорії ВПО:
✔ люди з інвалідністю;
✔ самотні люди похилого віку (60 років і старше);
✔ багатодітні сім’ї (троє і більше неповнолітніх дітей)
✔ одинокі батьки/опікуни (проживають разом з дітьми);
✔ вагітні/ годуючі матері (діти до 2 років);
✔ важкохворі (підтверджено медичними довідками)
Для реєстрації потрібно мати при собі IBAN своєї банківської картки (довідка з реквізитами), паспорт із реєстрацією із зони бойових дій або окупації, ідентифікаційний номер та документи членів родини.
Особи, які мають право на допомогу, після перевірки даних та відбору, отримають одноразову суму на свій банківський рахунок.
Член сім’ї може отримати 6660,00 грн на банківський рахунок (до 4-х на родину).
Запис на реєстрацію ВИКЛЮЧНО за номером – 067 110 6118 (з 10 до 16 години, з понеділка по п’ятницю)
Програма «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» реалізовується за підтримки Caritas Österreich та Nachbar in Not
Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *