Image

27 червня відбулося свято для дітей

Свята є невід’ємною частиною життя людини. Вони дають можливість отримати величезну кількість позитивних емоцій. До дня Конституції України Центр по роботі з дітьми та молоддю “Карітас Запоріжжя” організував свято для маленьких запорожців і тих, хто був вимушений покинути рідні домівки через війну. Фізична активність, радість спілкування і веселі сюрпризи дозволили малечі відволіктися від страшних подій в країні.

Велика подяка за чарівну зустріч з казковими героями акторам театру VIE Олені Павлухіній та Ростиславу Анасійчуку! Діти із задоволенням брали участь у крутих активних конкурсах, з нетерпінням чекали на розіграш безпрограшної лотереї. Дякуємо за запальні танці та співи Імперії Свят.

Паралельно із розважальною програмою на святі проходили майстер-класи з оригамі та малювання. Створюючи фігурки з паперу – діти отримують не лише задоволення, а розвивається творче мислення, дрібна моторика рук, покращується координація, стабілізується психоемоційний стан. Творчу майстерню Дитячого центру на святі представила Вікторія Бородіна – діти були просто у захваті ! З розкладом занять нашого педагога, можна буде ознайомитись на наступному тижні.

Дякуємо за підтримку і подарунки Lifesell, ГО “Свої, Childrenart, ГО Широкий Степ.

Захід відбувся в рамках проєкту Карітас Запоріжжя “Адвокація сталих соціальних послуг”.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *