![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/У-Запоріжжі-волонтери-влаштували-свято-для-дітей-з-окупованих-територій-_-Новини00312117-20-55.jpg)
На святкову програму “Юні пожежники” за участі Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітав і телеканал Суспільне Запоріжжя. Дякуємо за інформаційну підтримку, принагідно запрошуємо на наші наступні заходи.
Пропонуємо переглянути сюжет та розділити яскраві емоції вчорашнього свята. А для того аби не пропустити наші наступні заходи – слідкуйте за розкладом у телеграм-каналі Простору – https://t.me/pddcaritaszp
Нагадуємо, що робота «Простору, дружнього до дитини» організовано в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich
Tags:
Categories:
Новини