Дощовий тиждень не став на заваді дозвілля у “Просторі, дружньому до дітей”. Насичений та різноплановий розклад поєднав у собі:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t13/1/16/1f308.png)
арт-терапії, де творчість поєднується із цікавими завданнями – малеча розфарбували сову у форматі популярних антистрес-розмальовок, виготовляли кольорових рибок та робили осінні аплікації з фруктами та овочами
![☕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1/16/2615.png)
ліпка з глини – разом із БФ “Нево” розвивали уяву, фантазію та перевіряли заспокійливий ефект цього процесу. А у результаті отримали власноруч зроблені глиняні чашечки та яскраві картини-поробки на тему “Осінньої ночі”
![♟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/265f.png)
майстер-клас із шахів від шахового клубу “Думка” – розвивали уважність, вчилися правилам “а як ходить ця фігура?”, стратегіям та навіть зіграли кілька партій на великій магнітіній шаховій дошці
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f3ad.png)
казкотерапія – після прослуховування казки про Ріпку, на імпровізованій сцені діти втілили її у виставі, самі обираючи собі ролі. А творчий процес завершився розфарбовуванням персонажів казки.
Роботу «Простору, дружнього до дитини» організовано в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки
Nachbar in Not та
Caritas Österreich