![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/312533339_2328147534019339_202614159636684637_n.jpg)
УВАГА! Запис на продуктові та гігієнічні набори для вразливих категорій ВПО в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» ПРИЗУПИНЕНО ДО 15 ЛИСТОПАДА
Щодо продовження реєстрації чекайте інформацію згодом
Просимо з розумінням поставитися до того, що звертається дуже багато людей і фізично обробити усі запити важко. Реєстрацію телефоном припиняємо, щойно набрано певна кількість бенефіціарів. Кількість наборів обмежена.
Програма «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» реалізовується за підтримки Caritas Österreich та Nachbar in Not
Tags:
Categories:
Новини