![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/02/51434267_1199097493591021_271602019423223808_o.jpg)
Непередбачуваність нашої запорізької зими часом дивує різкими змінами погоди. А іноді так хочеться побувати в засніженому лісі… І нашим дітям це вдалося – на занятті “Мистецтво живопису” у Центрі для дітей та молоді Карітас Запоріжжя!
Зимовий ліс ожив на їх роботах! Діти із захопленням писали свої картини, і кожен з них був занурений в цей процес.
Ми вдячні соціальному педагогу Зеленова Светлана та волонтеру Viktoria Marchenko!
Tags:
Categories:
Новини