![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-04_09-20-35-231.jpg)
Зараз вся країна знаходиться на фронті: військовому, волонтерському, культурному, інформаційному. Кожен і кожна хочуть відчути свою причетність до майбутньої Перемоги, тому роблять усе можливе, щоб її наблизити.
Раніше у цьому невеличкому цеху театру ім. Магара шили театральні костюми, виготовляли завіси та необхідний реквізит. І хоча колектив театру продовжує свою діяльністю, даючи вистави для військових, дітей та внутрішньо переміщених осіб, у цеху тепер виготовляють необхідний у побуті текстиль.
На замовлення Карітас Запоріжжя, працівники театру на волонтерських засадах відшивають постільну білизну, що вже зовсім скоро буде передана до запорізьких шелтерів, які стали тимчасовим прихистком для сотень переселенців.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-04_09-20-35-677-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-04_09-20-35-440-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-04_09-20-34-759-225x300.jpg)
Переконані, що єдиним фронтом ми скоро здолаємо ворога, а потім усі разом будемо насолоджуватись новими концертами і постановками у прекрасному Запорізький академічний обласний театр імені Володимира Магара
Працюємо, волонтеримо та віримо у Перемогу!
Tags:
Categories:
Новини