![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_11-40-50-449.jpg)
Проект “Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні” продовжує надавати гуманітарну допомогу у селах Запорізької області, які впритул наближені до зони обстрілів або окупації.
Цього разу 170 продуктових наборів привезли до Барвінівки – тут потребують допомоги не лише місцеві мешканці, а й переселенці із Гуляйполя, Оріхова, Василівки.
У Карітас Запоріжжя ми переконані, що добрі справи наближають Перемогу!
Tags:
Categories:
Новини