![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-1-scaled.jpg)
Із початком осені та навчання у школах дещо змінився і розклад у “Просторі, дружньому до дітей”. У вересні для молодшої групи дошкільнят заняття проходять зранку, а вже після обіду, після дистанційного навчання, заклад відвідують і школярі. Перший тиждень у новому графіку був цікавим і творчим:
![☝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![☝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Після заняття діти пішли додому з яскравими малюнками та оригінальними стаканчиками із букетами сухоцвітів.
![☝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Малеча слухали про мишеня, а потім розмальовували героїв історії. Потім стали навіть учасниками казки про чарівний ліс із добрими й веселими мешканцями.
Нагадуємо, що слідкувати за розкладом можна у телеграм каналі Простору – https://t.me/pddcaritaszp
Роботу «Простору, дружнього до дитини» організовано в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich
Tags:
Categories:
Новини