![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/08/292771070_2223449674489126_3229582928712509801_n.jpg)
У День родини, що відзначається 8 липня, у «Просторі, дружньому до дитини» дитячі центри Карітас Запоріжжя об’єднали зусилля аби створити для дітей цікаве дозвілля.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f52b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f9f6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f3a5.png)
Захід відбувся в рамках проєктів «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» ,«Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок війни в Україні» та «Адвокація сталих соціальних послуг» Карітас Запоріжжя
Tags: ##Emergency_appeal ##Адвокація_сталих_соціальних_послуг #доглядвдома #Карітас_Запоріжжя #Карітаc_України #CARITAS_UKRAINE #Caritaszp ##Карітаc_України ##Карітас_Запоріжжя ##Надзвичайне_реагування #Caritas4Kids #CaritasAustria #Nachbar_in_Not #NiN #КарітасДітям
Categories:
Новини