Image

Історія успіху волонтерів “Карітас Запоріжжя” – Ольги і Станіслава

Чи замислювались ви про те, хто такі волонтери? Що налаштовує людину на цей шлях? Звідки беруться сили?
За допомогою до БФ “Карітас Запоріжжя” звертаються багато людей. Наші бенефіціари виказують бажання допомагати, долучитися до дружньої родини волонтерів. Цього разу дуже кортить розповісти про чудових і успішних волонтерів Ольгу і Станіслава.
Станіслав родом з Донецької області місто Бахмут, трошки сумно розповідає свою історію, але з надією в інтонації:
– Вимушено переселили мене 12 квітня, влада попередила нас, що ми повинні виїхати, щоб не постраждати, тому я опинився в Вашому гарному місті.
Станіслав каже, що про “Карітас Запоріжжя” дізнався від друга.Той розповів, що тут дають їжу.
– Я прийшов записався в чергу, і мене здивувало, як лагідно все відбувалось, це надихнуло мене і виникло бажання бути частиною команди.
Тепер Станіслав став волонтером по координації черги та консультантом вимушено переміщених осіб, які звертаються в благодійний фонд.

– Після того, як переїхав в Запоріжжя, зрозумів, що всі світські речі не вічні, що свій достаток треба здобувати на небі. Мене мотивує думка, що я хочу допомагати небесному Отцю і людям, які потрапили в складну ситуацію. Є бажання побажати всім, щоб вони у серці мали завжди надію, все буде гаразд, так сьогодні важко, але якщо немає надії та вогнику, вижити неможливо. Бажаю, щоб кожного ранку ви прокидались з думкою про краще майбутнє.

Разом зі Станіславом допомагає в благодійному фонді Ольга, консультує людей у продуктовій черзі. Вона приїхала з села Садового, що знаходиться біля міста Токмак. Дізнавшись від родичів, що потрібна помічниця- приєдналась до спільної справи. Своєю посмішкою і добрим ставленням підтримує порядок і допомагає розв’язувати питання, які виникають. Завжди бадьора і в доброму настрою, розповідає як це їй вдається:
– Тому, що тут відчуваю свою енергію, що дає змогу мені рухатися далі. Я допомагаю людям, розумію, що чим більше ти світу віддаєш, тим більш отримуєш.
На питання, що ти хочеш побажати нашим бенефіціарам Ольга усміхнено відповідає:
– Знайти собі прихисток собі як людині, своїй душі у цьому світі, заспокоїться. Вірити в нашу перемогу!
Кожного дня, кожної миті благодійний фонд Карітас Запоріжжя і велика родина волонтерів долають труднощі, вирішуючи питання бенефіціарів, з надією на краще, вірять в Україну.
Все буде Україна!
Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *