![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/DSC_0440-scaled.jpg)
Представники Карітас Запоріжжя, були запрошені на урочисту подію, допрем’єрний показ проєкту “На межі”. Благодійний фонд в цей не легкий час допомагає великій кількості вимушено переселених осіб, і виграє велику роль в житті незахищеної ланки населення. Наше місто стало притулком, а також домівкою для багатьох біженців. І ми візьмемо участь в цьому проєкті, для того, щоб світ знав, що відбувається в нашій країні.
Захід відбувся за таким планом:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Coffee break, спілкування учасників заходу.
Координатор волонтерів Юрій Вдовцов також брав участь в загальній дискусії, запропонувавши долучити історії волонтерів-переселенців в проєкт “На межі”.
В рамках проєкту «Адвокація сталих соціальних послуг» та “Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні” БО «БФ «Карітас Запоріжжя».
Categories:
Новини